Kamila Krzemińska-stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Nasza szkoła ma szczęście do zdolnych i ambitnych uczniów. Już na stałe w grupie wychowanków Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego znajdują się stypendyści Prezesa Rady Ministrów.W tym roku do tego zaszczytnego grona dołączyła Kamila Krzemińska – uczennica klasy II.

W dniu 4 lutego w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najzdolniejszych uczniów z województwa podkarpackiego. Podobnie jak jej poprzedniczki, Kamila wie, że zdobywanie wiedzy jest inwestycją we własną przyszłość. Rozwija swoje pasje i zainteresowania. Otrzymane stypendium Prezesa Rady Ministrów traktuje jako dowód na to, że warto być ciekawym świata i rozwijać swoje umiejętności.

Kamie, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!