Marzenia są w nas, nie trzeba nic tylko chcieć!

Kto się nie boi ten już górą jest!

27 kwietnia 2018 r. to ostatni dzień z moją klasą.Spędziliśmy razem trzy lata pełne różnorakich doświadczeń.Dla mnie była to kolejna lekcja życia.Nie narzekałam na nudę.Oddałam im swoje serce i czas i dlatego tak ciężko było mi się z Nimi pożegnać.Życzę Im, by śmiało podążali za marzeniami i byli ludźmi szczęśliwymi, aby z nutką nostalgii wracali do wspomnień z okresu liceum.

Karolina Kaczmarczyk – wychowawczyni klasy trzeciej

Uroczystość pożegnania absolwentów Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przygotowali uczniowie klasy drugiej z wychowawczynią p.Katarzyną Skrzypczak.Rozbawiali wszystkich humorem z zeszytów szkolnych, oryginalnymi tematami rozprawek maturalnych, scenką z lekcji w nowoczesnej szkole.Ale nie obyło się także bez wzruszeń.

Życzenia i gratulacje złożył uczniom trzeciej klasy pan dyrektor Jacek Sadrakuła.Wręczono nagrody, podziękowania i oczywiście świadectwa.Teraz śmiało mogą zdobywać świat bogatsi w wiedzę i życiową mądrość przekazaną im przez nauczycieli i zdobytą licealnymi doświadczeniami.

Powodzenia!!!