Bądźmy dla siebie życzliwi, a będziemy szczęśliwi

21 listopada to szczególna okazja by zastanowić się czy jesteśmy wobec siebie życzliwi. Tego dnia obchodzony jest na całym świecie Dzień Życzliwości i Pozdrowień oraz dobrych uczynków i pozytywnych emocji.

Każdy z nas potrzebuje szacunku, ciepła, akceptacji, miłego słowa, szczerego uśmiechu. Nasza szkoła kolejny raz włączyła się do obchodów Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Był to dzień wyjątkowy: pełen uśmiechów, miłych słów i uprzejmości. Zorganizowana została „Poczta życzliwości”. Uczniowie obdarowywali się ciepłymi słowami, pozdrowieniami okazując sobie przyjaźń.

Ten dzień to okazja by uśmiechnąć się do drugiego człowieka, powiedzieć miłe słowo, być uprzejmym dla innych, pomóc komuś bezinteresownie. Niech Dzień Życzliwości trwa przez cały rok.