Kontynuując programowe wycieczki związane z profilem naszej szkoły, wybraliśmy się tym razem do lasu 🙂 To już kolejne zajęcia z cyklu szkoleń związanych z ćwiczeniami strzeleckimi. Tym razem jednak, korzystając z uprzejmości Polskiego Związku Łowieckiego, mogliśmy ćwiczyć na tarnobrzeskiej strzelnicy tego stowarzyszenia. Mieliśmy niecodzienną możliwość uczenia  się podstaw obsługi typu broni, który rzadziej jest wykorzystywany przez jednostki mundurowe. Po przeszkoleniu i pod okiem instruktorów, każdy z uczestników mógł oddać serię strzałów do celu oddalonego o 100 m, znajdującego się w locie, lub w ruchu. Okazało się, że jak na pierwsze zajęcia tego typu, poszło nam naprawdę dobrze. Z niecierpliwością czekamy na powtórkę.