Zakończenie półrocza to zawsze czas na dokonanie podsumowania i pogłębionej analizy co do osiąganych przez uczniów wyników nauczania, frekwencji w szkole i na praktyce oraz ich zaangażowania w realizację zadań.

Praktyką w szkole jest danie satysfakcji uczniom, którzy w sposób nienaganny wywiązują się z powyższych zadań.Niezwykle atrakcyjną  i cenioną przez młodzież formą wyróżnienia jest  bezpłatny kurs prawa jazdy .Odbyło się już pierwsze spotkanie organizacyjne z Panem Józefem Adamowiczem – szefem szkoły nauki jazdy „Na Serbinowie”. Szerokiej drogi!

Drugą formą wyróżnienia są atrakcyjne paczki żywnościowe jakie otrzymali  się uczniowie  z Branżowej Szkoły I-go stopnia.

Mamy nadzieję, że takie formy uhonorowania będą dla wyróżnionych motywacją do dalszej wytężonej pracy, zaś dla ich koleżanek i kolegów dopingiem do bardziej zaangażowanej postawy w II półroczu.