Jestem absolwentką Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego.

W wyborze szkoły kierowałam się własnymi zainteresowaniami. Już w dzieciństwie moją ulubioną zabawką był radiowóz policyjny. W późniejszych latach zaczęłam uprawiać sport i interesować się prawem. Dlatego profil policyjny idealnie odpowiadał moim zainteresowaniom.

Niestety po ukończeniu szkoły, z powodów zdrowotnych, nie mogłam pracować w służbach mundurowych. Obecnie studiuję ekonomię na Politechnice Świętokrzyskiej i jednocześnie pracuję w międzynarodowym holdingu. Jest to dowód na to, że szkoła przygotowuje uczniów nie tylko do pracy i nauki w kierunku profilowym. Po ukończeniu szkoły wiedziałam, że mogę zmienić plany, co do dalszego rozwoju, ponieważ posiadałam wiedzę z zakresu ogólnokształcącego.

Z uśmiechem na twarzy wspominam czas spędzony w Euro-Szkole Bis. W murach tej szkoły poznałam wielu ciekawych ludzi, którzy teraz są moimi przyjaciółmi.  Bardzo cenię sobie nauczycieli pracujących w tej szkole. Grono pedagogiczne buduje świetne relacje ze swoimi wychowankami. Oprócz perfekcyjnego przygotowania do matury, przygotowują uczniów  do startu w  dorosłe życie. Szkoła pomogła mi w samorealizacji. Wiedzę i doświadczenia jakie zdobyłam w Euro-Szkole Bis teraz wykorzystuję w dalszej nauce i pracy. Gdybym miała wybierać raz jeszcze, bez wątpienia wybrałabym  Euro-Szkolę Bis.

Milena