🌹DZIEŃ KOBIET 🌹

Pielęgnowanie i kultywowanie tradycji to jeden z elementów działalności wychowawczej prowadzonej wśród uczniów Publicznej Branżowej Szkoły I stopnia. Tak też stało się z okazji obchodzonego 8 Marca Międzynarodowego Dnia Kobiet.🌷Pierwszym etapem była realizacja inicjatywy „Wirtualny kwiatek dla Pań”. Jeden z uczniów opracował e-kartkę z życzeniami. Została ona rozesłana do wszystkich kolegów z prośbą o dalsze przesyłanie jej do swoich koleżanek, sympatii, cioć, babć i wszystkich kobiet obdarzanych przez nich szacunkiem. 🌹Dla koleżanek z hufca, pań nauczycielek i z administracji szkoły zakupione zostały również i wręczone w tym dniu kwiaty. Niespodzianką dla dziewcząt było zaproszenie na wspólne z kolegami spotkanie, na którym znalazła się pizza i trochę „słodkości”. Spotkanie przebiegło w miłej i pełnej serdeczności atmosferze.