Klasyczne przeboje na różne nastroje

O tym, że muzyka łagodzi obyczaje i wpływa na nasz nastrój wiadomo od dawna.W ostatni poniedziałek, 27 marca, mogli przypomnieć sobie o tym uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego goszcząc u siebie Mobilną Filharmonię z Rzeszowa.

Ta niezwykle dynamiczna grupa muzyków, ma w swoim programie artystycznym repertuar, który z powodzeniem sprawdza się podczas zajęć dydaktycznych.Pierwsze spotkanie uczniów z muzyką klasyczną upłynęło pod znakiem melodii szczególnie „uczuciowych”. Tematem spotkania były Klasyczne przeboje na różne nastroje .Utwory wykonywane podczas koncertu były tak dobrane, by każdy z nich prezentował odmienne emocje.Wielcy kompozytorzy, których dzieła przypomnieli artyści, nie tylko bezbłędnie oddawali uczucia strachu, radości, czy szczęścia, ale także wyraźnie wpłynęli na poprawę nastrojów wśród publiczności.

Po spotkaniu z Mobilną Filharmonią wszyscy jeszcze wyraźniej poczuli wiosnę.