W Skołoszowie koło Radymna szef rządu Mateusz Morawiecki wraz z minister rodziny,pracy i polityki społecznej Elżbietą Rafalską podsumowali dwa lata programu „Rodzina 500 +”. Obecni  na spotkaniu w dniu 21 marca 2018 r. byli również marszałek  województwa podkarpackiego Władysław Ortyl oraz wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

W spotkaniu, które odbyło się w Zespole Szkół brali udział uczniowie, ich rodzice, nauczyciele, a także reprezentanci Podkarpackiej WK OHP w Rzeszowie, wśród których były również przedstawicielki naszej szkoły Ania i Justyna Rąb – uczennice III klasy Publicznej Zasadniczej Szkoły Zawodowej.Podkarpacka WK OHP w Rzeszowie przygotowała piknik zorganizowany w formie warsztatów wielkanocnych.Grupa 21 uczestników z 9 Hufców Pracy i Ośrodka Szkolenia i Wychowania oraz ich wychowawcy przygotowali wiele atrakcji: m.in. malowanie twarzy najmłodszym, malowanie koszulek z logo „500+”, zdobienie pisanek, pierniczków, tworzenie kwiatów z bibuły.Młodzież OHP własnoręcznie upiekła babeczki oraz świąteczne ciasteczka i częstowali nimi przybyłych na spotkanie  gości.