Sukces naszego ucznia

W dniu 13 kwietnia 2016 r. w Rzeszowie odbył się  Wojewódzki Konkurs „Sprawny w zawodzie – bezpieczny w pracy” z zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.W konkursie udział wzięła młodzież ze szkół z Krosna, Iwonicza, Dębicy, Przemyśla, Jarosławia, Rzeszowa, Stalowej Woli oraz naszej Publicznej Zasadniczej Szkoły Zawodowej.Konkurs na szczeblu wojewódzkim poprzedzony był eliminacjami szkolnymi, w których udział wzięli wszyscy uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Gimnazjum.Największa wiedzą w eliminacjach szkolnych wykazał się uczeń I klasy PZSzZ –  Krzysztof  Rędzia i to on reprezentował naszą szkołę na szczeblu wojewódzkim.Tam zadanie uczniów polegało na rozwiązaniu składającego się z 50 pytań testu „BHP z elementami prawa pracy”.Miło nam poinformować, że nasz reprezentant ,mimo debiutu na tak poważnej imprezie, udzielił 42 poprawne odpowiedzi i zajął II miejsce w konkursie wojewódzkim.

Serdecznie gratulujemy !

Przy tej okazji podziękowania kierujemy  na ręce p.Zbigniewa Rawskiego – pracodawcy, u którego Krzysztof uczy się zawodu mechanika pojazdów samochodowych oraz  p.mgr inż. Ludwika Zgórskiego, którzy mieli duży udział w przygotowaniu naszego reprezentanta.

Na zdjęciu  /drugi z lewej/ – nasz laureat Krzysztof Rędzia.Pierwsza z lewej – p.Renata Trybus – z-ca Wojewódzkiego Komendanta OHP w Rzeszowie.