Uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego  po raz kolejny zostali stypendystami Prezesa Rady Ministrów.Z wielką dumą prezentujemy : Iwonę Byczek z klasy II PLO (po szkole podstawowej) i Kamilę Krzemińską z klasy III PLO (po gimnazjum), które znalazły się wśród najlepszych uczniów szkół średnich z całej Polski.Obie otrzymały promocje z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w szkole.Poza tym dziewczęta rozwijają swoje pasje i zainteresowania, inwestując w ten sposób we własną przyszłość.Wynikami w nauce udawadniają, że oprócz talentu do osiągnięcia sukcesu konieczne są systematyczna praca i doskonalenie własnych umiejętności.W przyszłym roku na podobne stypendium mogą liczyć kolejni zdolni i ambitni uczniowie naszej szkoły.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!