Stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Nasza szkoła ma szczęście do zdolnych i ambitnych uczniów.Już na stałe w grupie wychowanków Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego znajdują się stypendyści Prezesa Rady Ministrów.W tym roku, do tego zaszczytnego i całkiem pokaźnego już grona, dołączyła Natalia Sobieraj, uczennica klasy drugiej.To osoba bardzo pracowita i sumienna.Aktywnie uczestniczy w życiu szkoły.Serdeczna i pomocna, nie zapomina o swoich rówieśnikach.Często angażuje się w akcje charytatywne.Zawsze przygotowana do zajęć motywująco wpływa na wszystkich.

Natalii serdecznie gratulujemy stypendium i życzymy dalszych sukcesów!Wszystkim pozostałym uczniom przypominamy, że już za rok kolejna edycja przyznawania grantów przez Prezesa Rady Ministrów.